48 Media

48media logoFirma 48media na rynku istnieje już od 13 lat. W tym czasie wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się trendom w branży, podejmowaliśmy kolejne wyzwania i projekty, które dziś procentują doświadczeniem, wiedzą i elastycznością.

Naszą specjalnością jest tworzenie stron www, gdzie w zależności od potrzeb klienta, realizujemy proste lub zaawansowane strony www tworzone od podstaw. W naszej codziennej pracy przekształcamy wizję klienta na ostatecznie doskonały produkt będący w zgodzie z trendami oraz algorytmami wyszukiwarek internetowych. Poza tworzeniem stron oferujemy również: pozycjonowanie stron, budowa zaplecza pozycjonerskiego oraz popularne kampanie Google Adwords, link building oraz pomoc w realizacji projektów social media. Chcąc tworzyć kompleksowe pakiety usług oraz mając na uwadze wygodę klienta oferujemy też hosting oraz stały monitoring naszych usług, dzięki czemu klient otrzymuje opiekę naszej firmy oraz bezpieczeństwo i komfort na cały czas trwania umowy.

Nasze działania to również temat SEM i SEO, czyli optymalizacja stron internetowych i serwisów pod kątem wyszukiwarek. Realizowany przez nas projekt jest technicznie przygotowany do osiągnięcia najwyższych wyników w wyszukiwarkach internetowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepszy produkt nie mający zaplecza reklamowego nie odniesie sukcesu lub zostanie od odłożony w czasie, co nie przełoży się na zysk finansowy firmy. W zakresie SEO realizujemy również audyty, czyli analizę strony www pod kątem przyjazności dla algorytmów i wyszukiwarek internetowych. Analizujemy dostępny materiał oraz wyznaczamy strefy do poprawy.

48 Media sp. z o.o.
www.48media.pl
Vetulaniego 1A/301, 31-227 Kraków
NIP: 9452234706, KRS: 833481, REGON: 385767602

adres korespondencyjny:
ul. Głowackiego 22
32-500 Chrzanów


Drukuj