FoodMedLaw

Nasza działalność powstała po to, aby pomagać firmom z branży spożywczej, farmaceutycznej oraz kosmetycznej w realizowaniu ich celów biznesowych. Zajmujemy się głównie weryfikacją, rejestracją i wprowadzaniem produktów na rynek sprzedażowy, lecz do naszych obowiązków należy również reprezentowanie Klienta w przypadku kontroli sanitarnej.

Wysoce specjalizujemy się w zakresie ostatnio zdobywającej popularności branży CBD oraz posiadamy rozbudowaną wiedzą w temacie suplementów diety i novel food. FoodMedLaw to zespół wyszkolonych prawników, doradców prawno-biznesowych, których zadaniem jest również dogłębna analiza prawna sposobu promocji produktu i całego procesu marketingowego z nim związanego. Na prośbę Klienta jesteśmy w stanie przygotować opinię w kwestii poprawności prowadzenia przez Niego strony internetowej bądź mediów społecznościowych.

Z uwagi na działanie nie tylko na rynku polskim, lecz także unijnym, nawiązujemy współpracę z Klientami zza granicy. Często organizujemy również szkolenia, na których udzielamy rad właścicielom firm w temacie rozwoju ich biznesu.

Marta Łanoch FoodMedLaw
Telefon: +48 602 416 066
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj  

Related Articles