Naterm Geotechnika

To działalność polegająca na wykonywaniu pali fundamentowych, ścian palowych w technologii CFA. Mimo, iż to firma pochodząca z Małopolski, to chętna jest do współpracy na terenie całego państwa. Oferuje usługę wiercenia odwiertów różnego rodzaju, głównie pod pale CFA o średnicy do 800mm i głębokości do 15m.

Głównym obszarem usług firmy Naterm Geotechnika jest wiercenie pali CFA. Odbywa się to zgodnie z najpopularniejszą techniką, pozwalającą na stworzenie głębokich fundamentów. Jej absolutnym walorem jest to, że jest w zasadzie pozbawiona wstrząsów, co daje zielone światło na wykonywanie prac w pobliżu innych obiektów. Odwiert wykonywany jest w dwóch etapach. Pierwszy z nich polega na wierceniu otworu o konkretnej średnicy. Druga faza to wpompowanie mieszanki betonowej, której zadaniem jest przesunięcie gruntu na boki. Naterm Geotechnika usługi swe świadczy przy użyciu maszyn ze specjalistycznym systemem pomiarowym, czego efektem jest szereg pomyślnych realizacji na najwyższym poziomie.

Naterm Geotechnika – Pale CFA i odwierty

https://naterm-geotechnika.pl/

Podolany 117, 34-142 Leńcze

tel. kom.: 608 097 548

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Drukuj  

Related Articles